| bogdan171995 a întrebat:

Cand ma masturbez, ejaculez foarte repede, nu rezist foarte mullt. Acest lucru poate insemna faptul ca sufar de ejaculare precoce? Tin sa mentionez ca nu am avut niciun contact sexual pana acum si ma ingrijoreaza gandul ca atunci cand voi avea, ma voi trezi ca ejaculez foarte repede

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ejacularea precoce devine un lucru serios in momentul in care ai o viata sexuala activa si o varsta cat de cat inaintata. Pana la o viata sexuala activa si o experinta in ceea ce priveste sexul ejacularea precoce este ceva normal.

Cand o vei face prima data va dura si mai putin decat atunci cand te masturbezi, dar sa nu te sperii cu timpul o sa se schimbe lucrurile.

| Ina93 a răspuns:

Stali linisti majoritatea baietilor fac asa..asta inseamna ca te exciti foarte repede..nu e nimic grav

| nonamenostress a răspuns (pentru Ina93):

Tu esti fata..de unde stii? tongue

| Ina93 a răspuns (pentru nonamenostress):

Cand esti pe medicina sti detoate
si ce o fata nu trebuie sa stie chestia asta...