| eumic a întrebat:

Salutare...am si eu o intrebare. Am fost la prietena mea si am facut si noi ce fac doi oameni de 19 ani. Problema e ca am ejaculat la un moment dat. evident nu in ea...si m-am sters pe mana de un prosop. Vreau sa stiu daca dupa ce m-am sters de prosop si am introdus un deget in vaginul ei... poate sa ramana insarcinata?!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Altadata las-o pe ea sa termine intai, sa nu mai fii nevoit sa mai bagi degetul dupa ce termini. te grabesti si esti egoist. da poate, dar cum zice Brigaela, riscul e mic.de ce nu mergi cu ea la doctor ca doi oameni normali de 19 ani si sa luati o reteta cu anticonceptionale?, pana nu ai sa risti mai mult?!

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, dar riscul e foarte mic.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai judecati si cu mintea cand faceti ceva sau nu stiati ca s-a inventat prezervativul? La consecintele pe care le poate avea de suportat fata nu te gandesti sau sanatatea ei nu conteaza pentru tine. In locul ei te-as trimite la plimbare.Acum urmeaza pentru ea o perioada de stres.Peste 21 de zile sa faca un test de sarcina si indiferent de rezultat sa il repete dupa 2 zile. Apoi daca nu e sigura sa mearga la un control ginecologic pentru confimarea sau infirmarea eventualei sarcini.

| Dmonik a răspuns:

Ce fac doi oameni de 19 ani? Invatati pentru BAC sau lucrati la atestat? Hei, ce bine de voi! Nu cred ca a ramas insarcinata din asta!

| St!L a răspuns:

Cred ca trebuia sa te gandesti la acest lucru inainte de-a-l face!

| nikoleta93 a răspuns:

E riscu mic sa ramana gravidda dar mai lasa degetul ca de aia ai penis daca nu se satura te duci si ei o pastila sa ti mai mult si atunci o saturi.;

| westside a răspuns:

O sa aveti un bebe felicitari rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

straight face
Ma nene.Am 16 ani si jur ca gandesc mai mult.
Prietenul meu nu ar face asa ceva...totul trebuie protejat.
Daca acum iti face un copil il avorteaza, asa e?
Sunt unii care nu pot face si voi...nu sunteti deloc chibzuiti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ca a-ti facut sex, inteleg, ca ai ejaculat... iar inteleg.da...degetul? degetul? de ce ma l-ai bagat in pe... a? asa se face acum?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ce fac oamenii la 19 ani? Eu de exemplu, faceam clatite. laughing
Si nu inteleg de ce ai introdus degetul in vaginul ei, sa te asiguri ca nu a ramas nimic inauntru? laughing rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cumva erai la ora de control ginecologic sau ce?
Face-ţi dragoste ca doi oameni maturi (19 ani, "zici"?) decât testări aiurea.
Învaţă să te speli pe mâini, nu să te ştergi.
Pa, pa.

| eumic explică:

Bey ce va mai place sa judecati lumea... am pus o singura intrebare la care aveam nevoie de un raspuns...

| myrabella a răspuns:

Odata ce ti-ai bagat scula in vaginul ei, dc ai mai bagat si degetul?