| Claudiu124 a întrebat:

Bună ziua. Am o problemă care mă frământă și aș dori un răspuns, din partea unui specialist, dacă se poate.
Astăzi, 09.08. 2013 s-au întâmplat următoarele: eu împreună cu prietena mea, ne jucam (adică ne frecam unul de celălalalt) până când eu am ejaculat. Am pus mâna pe pe pantalonii mei să mă asigur dacă am ejaculat ori nu. Apoi... timp de 10-20 de minute am mai vorbit până când la un moment dat eu am introdus în vaginul ei degetele mele, cu care mă asigurasem că am ejaculat. Întrebarea mea este următoarea: Este posibil să rămână însărcinată dacă mi-am atins pantalonii umezi de spermă iar după 10-20 de minute am introdus degetele mele în vaginul ei, destul de adânc?
Să ia postinor 2?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Din cate am citit, daca ma vezi pe mine, ejaculezi fara nici o frecare.

11 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Vai unii chiar nu gandesc...crezi ca se ramane gravida asa usor?

| h3r a răspuns:

Tot ce-a fost pe mâna ta și-a luat zborul, nu către păsărică ci în aer. Ai scăpat deci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ce crezi ca ajuta sa iti dai numele?
probabil in acele 10-20 de minute ai mai atins ceva si te-ai sters, asa ca nu cred ca se intampla nimic. sa nu ia pastile aiurea. au o cantitate mare de hormoni si nu e in regula sa o ia pentru o prostie ca asta. de asemenea, sa o inveti pe iubita ta sa-si calculeze perioadele fertile si nefertile. daca e cat de cat femeie va sti sa identifice aceste perioade.
in principiu, stati linistiti.

| Dlkee a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar merge sa ejaculeze asa? doar din freacari rolling on the floor?

| Claudiu124 explică (pentru anonim_4396):

Și dacă rămâne însărcinată? Eu aș zice să ia...
Problema-i că a mai luat și acum 2 săptămâni...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Claudiu124):

Nu ramane. sa nu ia.

| Maxxy79 a răspuns:

Poti sta linistit.

| AnthonyParaschiv a răspuns:

Nu e nicio grija frate, te asigur ca nu a ajuns nimic in interior.

| Claudiu124 explică:

Îmi răspundeți pe subiect, vă rog?
Merg după Postinor?

| Claudiu124 explică:

Îmi răspundeți, vă rog?
Fără off-topic, că nu mă ajutați!

| Dlkee a răspuns (pentru Claudiu124):

Nu ramane gravida, stai linistit.