| Cosminovici18 a întrebat:

Ce este lunga, tare, rotunjita, cu par la un cap, si o bagi si scoti din gura?laughing Cn stie ii dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Periuta de dinti! lol

14 răspunsuri:
| Daysukki a răspuns:

Chiar si un handicapat iti poate raspunde la intrebarea ta idioata. ce, crezi ca lumea na mai auzit de p**a?laughing fraiere continua sa o tii asa ca ai har.

| Cosminovici18 explică:

Periuta de dinti era raspunsul

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Periuta de dinti!

| addalecsandra a răspuns:

Periuta de dinti laughing funda?

| SEAL a răspuns:

Glume rasuflate

| DeadRose15 a răspuns:

Periuta de dinti fratelaughing) dar asculta punando la aceasta categorie lumea va crede ca vorbesti de p***winking

| taniusha562 a răspuns:

Daca totusi ai intrat in categoria Dragoste si Sex, ar fi trebuit sa fie... stii tu ce, nu du lumea in eroare asa ca trebuea sa scrii macar " scuze categorie" sa dai de inteles ca poate face parte poate nu din aceasta categorii, nu te da asa destept :@

| gabrielaoana11 a răspuns:

**** funda vot

| opium a răspuns:

Periuta de dinti, d´oh!

| carmynutza a răspuns:

Periuta de dintibig grin

| Katakimiku a răspuns:

Periuta de dinti :p

| Wolfenstein a răspuns:

Penisu?big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Periuta de dinti .

| HaHa_8983 a răspuns:

Periuta de dinti?