| girl001 a întrebat:

azi implinesc 2 luni decind sunt cu prietenul meu impreuna! Aseara ne-am certat foarte tare! Si noaptea asta eu am visat cum am masurat rochia de mireasa a unei tiganci pe timp de iarna!(mentionez rochia nu era toata alba pe alocuri era si cu colorata, si plus la asta afara era gheata si am cazut iar rochia putin s-a rupt, dar nu se observa tare). Poate acest vis sa fie legat de prietenul meu si de mine? Stiu ca rochia de mireasa e ceva rau!

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Hmm, niste ganduri incurcate, astea au dus la visul asta. Te gandesti ca relatia voastra nu este tocmai cum trebuie, de acolo culoarea din rochia de mireasa, ca se poate rupe, si asa se rupe si rochia in vis. Tiganca poate sa insemne ca tie ti se pare ceva vulgar in relatia voastra, tu esti mai romantica, el este tare "slobod" la gura si spune multe porcarii de care tie ti-e rusine.

1 răspuns:
| Cristi01Andrei a răspuns:

Buna! Stai linistita nu grede in superstitii de genu asta! Ai visat pentru. ca te.ai culcat cu gandu la el iar subconstientul tau a inteles ca te vei casatorii cu el! Nu e nici-o problema nu mai crede in superstitii.Superstitiile se adeveresc numai ca vrei tu!winkingSper ca te.am ajutat! Funda?!