| cristin4ik a întrebat:

am o problema.am 2 luni si citeva zile decind sunt impreuna cu prietenul meu. de atunci eu am incetat sa ma vad cu prietenii mei cei mai buni.nu ma mai suna si nu ma mai cheama afara... spuneti-mi va rog ce pot face in acest caz...

3 răspunsuri:
| MTC a răspuns:

Move On

| inimadecaramel a răspuns:

In acest caz tu trebuie sa te duci la ei si sa le spui ca iti pare rau pentru ca nu ai mai vorbit cu ei.

| cristin4ik explică (pentru inimadecaramel):

Eu sint la acelasi nivel de prietenie cu ei...ei insa nu nu accept ca eu sunt intr-o relatie cu un baiat