| LordCristobal a întrebat:

Salutare baieti si fete!
Ce parere aveti despre urmatoarea zicala:,, Daca ai peste 35 de ani si nu te-ai insurat,nu e nimic rau, stai linistit, ai fentat primul si al doilea divort".laughing)))))
Nu stiu de ce dar eu cred ca voi fenta divorturile toata viata.laughing))))
La voi cum o sa fie treaba?laughing))

Răspuns Câştigător
| WilliamQoilung2024 a răspuns:

Nu este adevărat.
Nu este o regulă.
Dacă îți este frică de baltă, nu o să mănânci pește!
La divorț, în general se ajunge, când ea o face pe indragostita și vrea cu tot dinadinsul să se căsătorească. Cu toate că, poate o face cu mascul cu mult inferior, foștilor ei.
Trec câțiva ani, de cumințenia pământului...
Apoi, brusc se trezesc instinctele primare în ea.
Și de aici, până la divorț, mai este doar un pas.