| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Ce parere aveti despre zicala:,, O masturbare buna face cat 1000 de femei"?
laughing)))

Răspuns Câştigător
| Aditu94 a răspuns:

Salut, ca raspuns la intrebarea ta, afirmatia este adevarata. Dar daca ar fi sa comparam una cu alta, diferenta este de la cer la pamant. Sa te masturbezi ajuta sa iti cunosti corpul si sa intelegi cel mai bine ce crezi ca ti-ar place mai mult. Dar una cu una fac doua, consider ca a avea o femeie langa tine, inseamna ceva ce nu poti egala, traiesti toate senzatiile posibile cu o femeie, sarutari mangaieri si alte cele, pe cand cu laba.e un fel de doua feluri laughing

| darrio2007 a răspuns (pentru Aditu94):

Bravo, tocmai tu care intrebi femeile ce le poate aduce orgasm.
Esti genial!

9 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

De fapt zicala e cam asa: "o laba la vremea ei, face cat 10 femei"...insa eu nu am inteles-o niciodata. happy

| darrio2007 a răspuns:

Face pe naiba!

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Este adevarat frate

| RAY a răspuns:

E veche din armata când nu aveai parte de sex și aia făcea cât 10 care nu erau acolo

| Aditu94 a răspuns (pentru RAY):

Hei,caut sa ma perfectionez in a aduce prosperitate, imi place sa vad ca o femeie are orgasm, dar as vrea sa stiu ce le poate lua mintile, incat sa aiba un orgasm din ala "squirt" de "tasneste", intelegi? nu cred ca ai vazut vreodata o femeie ce sa tremure si sa isi dea drumul..inca esti copil, mai ai de invatat.voi astia care o bagati imediat si in secunda doiva moare ori va dati drumul si e PA, ar trebui sa taceti dracu din gura. Sunteti penibili.

| Emilian65 a răspuns:

Proasta.

| ReddY25 a răspuns:

E ok laughing

| 120bulevard a răspuns:

ChrisBV, cronicarul hoinar de pe TPU