| Anielad a întrebat:

Baietii prefera la fete fundul mare sau sinul?

19 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Totul este important, desi am putea zice ca ne uitam mai intai la ceva sau altceva, pana la urma, daca nu-i totul prins intr-o armonie, acel ceva ii cam degeaba. Sani mari? Fund mare? Nah, mai degraba ceva mai cu masura, sanii ca merele cu niste sfarcuri obraznice, ce se cer luate in gura, fundul nu conteaza ca-i mai mititel, da' sa fie bombat si cu pielea finuta, preferabil fara coaja de portocala pe el.

| DNSK a răspuns:

Creierul

| JohnnyBi a răspuns:

Inteligenta.

| Polaris a răspuns:

Cosinusul.

Ce amuzant mă simt.

| RAY a răspuns:

Depinde de cat il mare, conteaza fata simetrica cel mai mult si da sanii, fundul nu face tot e o partea din acea fata frumoasa la care ne masturbam in adolecesnta

| OnuOnulică a răspuns:

Normal că Fundul!

| Danysan a răspuns:

Baietii Prefera Normalitatea.

| Seducatorul a răspuns:

Conteaza sa fie frumoasa(prin deducere avand fundul si sanii atragatori_

| unknøwn a răspuns:

Fufetul.

Răspuns utilizator avertizat
| benga94 a răspuns:

Depinde de fata! daca are sinii mari si nu e draguta? sau daca are fundul mare si nu ai ce sa vorbesti cu ea? ar fi ok sa fie normala orice fata are sinii si fund ca sunt mai mici e partea a 2 a dar sa ai ce sa vorbesti cu ea sa te inteleaga si sa te iubeasca, daca vrei relatii pasagere merita una cu fundul mare ca sa te simnti bine!

| Unstopable a răspuns:

Eu le prefer complete, nu ciungi... Si cu fund si cu ambii sani... nu doar cu unul laughing

| mateicoca a răspuns:

... Ai castigat premiul pentru cea mai proasta intrebare de pe TPU, congratulations!

| vegeta a răspuns:

Si una si alta dar unui baiat care te va iubi ii va place sa fii exact asa cum arati cu sau fara sani nul va interesa daca ai sau nu sani sau poate ca da dar prea putin iar sani si fundul mare astea sunt mai mult pentru golani ca sa zic asa...

| caiboiul a răspuns:

Fundu cum sa nu cu cat e fundu mai mare. oleo am zis prosti.

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru caiboiul):

Nu doar le-ai "zis" le-ai si scris. Nu de alta dar se scrie prostii cu doi de i.

| caiboiul a răspuns:

Stiu

| J0ker1999 a răspuns:

Majoritatea le vor pe amandoua, desi mai sunt si unii cu capul pe umeri care prefera normalitatea si inteligentatongue

| Anielad explică:

Toti baietii vor ca fetele sa aiba fundul mare si sini la fel, dar mai rar ca cineva sa te iubeasca pentru ceea ce ai in suflet sad