| andreiandre a întrebat:

Salutare cand fosta prietena iti spune ca iti place de alta ce inseamna adica ea stie ca as vrea sa ma impac cu ea pentru ca o iubesc nu stiu ce sa zic...

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Sau te testeaza sau nu are suficienta incredere in tine. Spune-i clar ca vrei sa te impaci cu ea si ca numai in acest fel poti sa-i demonstrezi ca doar ea iti place.Stie,probabil,ca o vrei inapoi si te cam joaca.O discutie lamuritoare si...sa fii iubit!

1 răspuns:
| katy a răspuns:

E geloasa,pai daca " o alta" nu exista, impaca-te cu ea, zi-i direct in fata