| abcdc a întrebat:

Fosta prietena a prietenului meu i-a spus ca vrea sa se impace cu el. El a zis ca nu mai tine la ea deloc ca nu mai are nici o treaba cu easad. dar nu-l cred. I-am zis ca de ce nu se impaca cu ea.si el a zis "Cum sa ma impac cu ea? eu pe tine te iubesc!" Nu stiu ce sa mai cred. Tipa il cauta si ii spune tot felul de "perle".sadNu vreau sa-l pierd tocmai acum.Sunt la pamantsadcine ma ajuta cu un sfatsad?

6 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Continua sa lupti, cu capul sushappySucces

| babybu a răspuns:

Din moment ce el iti spune "Cum sa ma impac cu ea? eu pe tine te iubesc!" ar trebui sa il crezi.iti spun eu ca daca mai avea ceva pentru ea numai era cu tinehappy

| jupiterestru a răspuns:

Daca e asa cum spune el, nu ai de ce sa-ti faci griji!

| SuperGirl8 a răspuns:

Sunt unii baieti, care nu sunt asa. Daca tu stii ca el te iubeste,( trebuie sa te faca sa simti asta) nu ai de ce sa-ti faci griji. In plus, ce are fosta lui prietena fata de tine? raised eyebrows Invata sa te apreciezi mai mult, si sa ai incredere in el. Iti urez succes :*

| DraqusoruDeAur a răspuns:

.Daca el te iubeste cu adevarat, nu o sa renunte la tine doar pentru fostaoh go onPerlele ei nu`ss destul de puternice pentru a va indepartalove struck, stiu ce spun pentru ca am trecut intr-o situatie similaralove struck. Daca iubirea dintre voi 2 este adevarata, ea(fosta) nu are ce sa facawinking. Sper ca te-am ajutat:*te pup>big grin

| greierashu a răspuns:

Si eu am trecut prin asta chiar aseara. Daca el te iubeste cu adevarat, nu o sa se mai intoarca la fosta.Acum depinde daca ai si incredere in el.