| Aditu94 a întrebat:

Salutare,
Ce crema pentru întârzierea ejacularii recomandați si considerati ca are efect de durata pe momentul actului intim?
Ce creme/pastile folositi si credeti ca dau rezultate, au efect în vederea maririi penisului atat in diametru cat si în lungime?

Răspuns Câştigător
| relian a răspuns:

Pt ejaculare sunt creme si spray, mai bune is sprayurile.

Pt ati mari scula in diametru si lungime nu exista nimic, ma refer medicamente si alte povesti.

Marirea sculei in lungime se poate face doara 1-2 cm prin operatie chirugicala, iar diametru prin implantare de grasime in scula laughing dar dupa 6-8 luni se duce si iar trebuie sa o iei de la capat.

Concluzia? Cu scula asa mori cum ai iesit din fabrica cu ea, cu masura aia.

De ejaculare si sa o faci tare, sunt rezolvari si 90 de ani daca ai tapana se face laughing dar sa o maresti, nu exista.

Un spary bun pentru ejaculare este STUD 100 gasesti la sexshopuri.De asemenea si creme, spui acolo ce doresti, adica sa intirzii ejacularea si aia iti arata ce produse sunt.

Dar xce am spus eu sigur, garantat functioneaza.

1 răspuns:
| Paracetamol0lol a răspuns:

Frate ranga nici cu pompa nu o mai umfli rolling on the floor