| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti de fata acesta? https://www.facebook.com/stingaiulia este fata cu care vreau sa fiu si pe care o simt speciala! Voi cu mi-ati descri-o?:D ( va rog raspunsuri decente)

5 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Deh de frumoasa stie si ea ca este si noi o vedem, dar ii trebuie si minte si inima, daca are e de bine daca nu nu

| Irena97 a răspuns:

E frumoasa dar nu e corect din partea ta sa ii dai aici numele si linkul. Puteai sa postezi poza in alt mod. Daca ti-o iau altii inainte? O meriti de altfel.

| Juleuuss a răspuns:

E super drăguță tipa.

| Nelamuritul a răspuns:

E frumoasa.

| christianlaroka a răspuns:

Este foarte frumoasa, dar tu esti cam tampitel de-i dai fb-ul, asta este confidential. Ai grija de ea.