| lavinia_2304 a întrebat:

sunt noua dci va rog raspunsuri cat mai decente. ce parere aveti despre miley cyrus?

Răspuns Câştigător
| Piiink a răspuns:

Miley Cyurs zici thinking pai mi se pare ca e o fata buna dar i sa urkat celebritatea la cap big grin... ai vazut cum kanta acum zici ca e noua Lady Gagathinking nu zic ca nu ar canta frumos zic ca se imbraka vulgar big grin mi imi place de ea dar nou loc e dezagreabli sigh funda puppy dog eyes?

3 răspunsuri:
| Adorable a răspuns:

Buna, Lavinia!
Dupa parerea mea, Miley este o persoana ca si toate celelalte. Nu sunt o fana Miley Cyrus, dar nici nu o urasc pentru ca stiu cat de greu este sa faci o melodie care sa si rimeze, dar care sa aiba si sens si bucati din sentimentele tale. Este de apreciat pentru ca reuseste sa faca acest lucru si nu o condamn pentru faptul ca este doar o adolescenta de 16-17 ani daca nu ma insel. Fiecare om are dreptul sa faca ce vrea. Daca ea are o cariera in lumea muzicii, felicitari ei!
Pa, pa!

| RoxxuInna a răspuns:

Poi...este o adolescenta care dupa parerea mea canta ORIBIL si este si uratzycaa si...se crede cea mai tare cantareata etc

| Sophie06 a răspuns:

Ce pot sa spun... inainte eram o mare fana dar acum ca am mai crescut nu mai mi se pare atat de minunata. canta destul de bine, dar nu este genul meu