| spawni a întrebat:

Ce parere aveti de fata acesta? http://imageshack.us/g/715/30757448325647171677879.jpg/ este fata cu care vreau sa fiu si pe care o simt speciala! Voi cu mi-ati descri-o?:D ( va rog raspunsuri decente).

16 răspunsuri:
| MasterOfDisaster a răspuns:

Mie mi se pare o semi-pitipoanca.
Fiecare cu preferintele lui. Tu ii cunosti caracterul. Daca iti place de ea, foarte bine. Nu prea ar trebui sa iti pese de parerile celorlalti.

| unknownn a răspuns:

Nu inteleg la ce te intereseaza parerea altora, daca tie iti place...
Da hai daca tot insisti:
1. Nu imi place ca e mica la inaltime.
2. Se machiaza naspaaaa

| love10andra a răspuns:

Parerea mea: e cam scunda, se fardeaza cahiar foarte mult, dupa poze e cam piti.

Parerea mea! Daca tu o simti speciala...n-ai de cat! Dar eu o simt doar o c***a...

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai ai mai intrebat odata sau esti obsedat sau balbait sau amnezic?

| papusica987 a răspuns:

Buna.
daca tie iti place nu conteaza parerea celorlalti.
oricum sunt niste rautaciosi...parca ei ar fi perfectihappy
e frumusica fatalove struck finuta asa.

| CrazzzyA a răspuns:

Pai ce iti mai pasa ce parere au altii daca pentru tine deja e speciala?
Anyway, e draguta fata.

| LazyÎnFiecareZiCăAşaVreauEu a răspuns:

Daca pentru tine este singura speciala, si o iubesti, de ce ne mai intrebi? Adica nu noi suntem cu ea, ci tu, tu trebuie sa alegi pentru tinewinking Apropo, sa fiti fericiti laughing!

| Walhalla a răspuns:

Dupa mine e cam fitoasa, dar tu o stii cel mai bine...asa ca nu vad de ce ne intrebi tocmai pe noi.Intreaba pe cineva care o cunoaste

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru Walhalla):

De unde şti ca e fiţoasă?

| Walhalla a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Tu esti cumva fata?laughing)

| Andraaaaaa14 a răspuns (pentru Walhalla):

Nuu. Doar am întrebat pentru că mi se pare ciudat ca ai zis ca e fiţoasă si tu nici nu o cunosti.

| Walhalla a răspuns (pentru Andraaaaaa14):

Omul a intrebat cum vi se pare...Asa mi se pare mie, asta e prima impresie..de aia i-am si zis sa se intereseze la cineva care o cunoaste

| sтяăiηυŁ a răspuns:

Daca ai noroc si nu e cu alt baiat happy, intreab-o daca vrea sa fie cu tine daca da atunci e bine daca nu asta e " laughing ". Mie mi se pare ca fata este unpic fitoasa dar na, e viata ta.

| Cristi_Sporiș_1994 a răspuns:

E scunda tati laughing

| kim33 a răspuns:

Daca tu o simti speciala in inima ta ce astepti sa faca ea prima pasul nu. tu fal dupa ochii imi pare sincera si nu iubeste minciuna fii deschis cu ea si asta zii repede ca e speciala pentru tine o poti pierde repede la ce frumoasa e. Funda?

| ddlovado a răspuns:

Fata e draguta pentre tine conteaza