| lebocow a întrebat:

cum pot sa fac sa nu mai am ochii umflati si rosii va rog ajutati-ma crying
scuzati de categorie

Răspuns Câştigător
| ToxicGirl a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor sa iti prescrie el ceva.e cel mai sigur.si daca vrei poti sa ii zici ca sa iti zica ceva remedii naturale...dar depinde si din ce cauza iti sunt umflatisi rosii ochii. poate nu dormi bine seara si te trezesti obosita.atunci ai nevoie de un somn bun happy

2 răspunsuri:
| anonymus a răspuns:

Incearca sa nu te mai certi cu toata lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Renunta sau redu cantitatea de etnobotanice pe care le consumi tongue