| Razvi225 a întrebat:

Salutare! Dacă am o cutie de prezervative ținute în cutia lor originala pe care le am avut într un ghiozdan în care am mai depozitat doar cărți și uneori cablu de încărcător, mai sunt ok de folosit? Cutia este doar turtita și atât. Se mai pot folosi? Va rog, am nevoie de un răspuns rapid. Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| IamJoKeR a răspuns:

Da, poti sa le mai folosesti in siguranta

7 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu sunt deteriorate, le poți folosi fără nicio problema.

| IamJoKeR a răspuns:

Da, de ce nu?

| Razvi225 explică (pentru IamJoKeR):

Ma gândeam sa nu fi afectat cumva cărțile sau habar nu am. le am de vreo 3 saptamani-o luna în ghiozdan pentru ca am uitat de ele și mai au termen de valabilitate pana în 2026. Când le am scos din ghiozdan, era doar ambalajul original turtit și atât. Adică ma gândesc ca era imposibil sa se fi înțepat de ceva anume sau cine știe ce sa se fi întâmplat cu ele, având în vedere fa în ghiozdan au fost doar cărți și cabluri de încărcător. Deci, în condițiile astea, mai pot sa le folosesc, nu?

| Razvi225 explică (pentru Razvi225):

Am nevoie de un răspuns rapid, va rog. dau funda

| Razvi225 explică (pentru IamJoKeR):

Mulțumesc frumos!

| IamJoKeR a răspuns (pentru Razvi225):

Da, poti sa le mai folosesti in siguranta

| Aldutssss31 a răspuns:

Dacă nu sunt expirate da

| unu1doi2noua9sase6 a răspuns:

Nu este nici-o problema