| Marius96 a întrebat:

Salutare
De ce o visez noaptea cand dorm pe fata de care imi place :O straight face

8 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Adormi gandindu-te la ea
este obsedat dupa eatongue

| justadream_3723 a răspuns:

Ai discutat cu ea? Poate ca te place si ea pe tine si de asta o visezi big grin.

| bi3ncu7zZa a răspuns:

Buna...pai daca o placi e logic sa o visezihappy kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca te gandesti la ea, pentru ca chipul ei ti'a atras atentia.
Si eu visez uneori persoane care le'am vazut doar o data, e un pic ciudat.

| Angelina_5144 a răspuns:

Pentru cati place

| Nextone a răspuns:

Raspunsul se afla chiar in intrebarea ta tongue pentru ca iti place de ea, pentru ca adormi cu ea in gandwinking

| Elenita_8406 a răspuns:

Da mi se intampla deestul de des dar nah ce sa faci dragostea... of iubirea mealove strucklove strucklove struck doamne ce-l iubesc cam asa si la tine "vise placute"

| sw33tLilleVampire a răspuns:

Pentru ca esti indragostit