| ccrank a întrebat:

deci am primit un mesaj cred ca de la o fata unde scrie - ma tem sa te sun. sa nu te prinzi ca-mi placi- dar nu stiu cine este si nu pot sa suni, ce inseamna mesajul asta?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te place si su stie cum sa iti spuna e cam rusinoasa.

| Libelle a răspuns:

Pai...la Cosmote daca dai la *100#,apoi 6, si apoi dai la ``ce mai faci``iti apar texte din astea, pe care le poti trimite fara sa ai credit.Mai sunt``ma gandeam la tine. oare ce mai faci``sau ``houston, we have a problem``sau ``ne mai trebuie un om.te bagi?``sau``acum sa te vadbig grin``s.a.
Suna daca ai credit, daca nu cu priat de pe telefonul altcuiva.

NOname
| NOname a răspuns:

1. O simpla gluma.
2. Cineva care intr-adevar te place, dar nu reuseste sa-ti spuna in fata.
Nu stiu de ce, dar presimt, ca in curand vei afla.

| Castiel a răspuns:

Ori este o gluma idioata,ori vreo fata care vrea sa fie misterioasa sau este timida/rusinoasa, ai rabdare si vei afla, dar sa nu pui suflet sau sperante^.-

| evelynne a răspuns:

Suna si vei aflawinking

| Shagun a răspuns:

Inseamna ca e o fata mai timida care te place dar ii e rusine sa iti spuna in fata. Ti-a dat sms. Daca esti curios poti sa ii ceri id prin sms sau chiar sa o suni happy. Bine ai putea sa si ignori mesajul dar nu cred ca nu esti curios laughing.

| Nina_2526 a răspuns:

Inseamna ca te iubeste si ar vrea sa-ti spuna dar ii este frica sa nu o respingi.