| Cristian_Alexandrescu_1995 a întrebat:

Am primit astazi mesaj de la Cosmote, in care scrie ca, daca merg la un magazin cosmote cu 1 leu si o factura utilitati, voi primi un smartphone Samsung S6312 Galaxy Young. Nu stiu ce sa cred. Il primesc daca fac abonament, sau pur si simplu? Eu tind sa cred ca este cu abonament... A mai primit cineva mesajul asta?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Cred ca e vorba de abonament. Ar fi coada la Cosmote acum daca situatia ar fi cum crezi tu. Dar nu te impiedica nimeni sa suni la serviciul clienti pentru a dezlega misterul.

3 răspunsuri:
| CosmoteRomania a răspuns:

Buna Cristian,
Te informam ca mesajul receptionat a fost cu scop informativ cu privire la posibilitatea de a pastra numarul pe abonament si de a beneficia de o oferta promotionala.

| ledtronics a răspuns:

Da,eu! Este complet SPAM!

| Anyuta06 a răspuns:

Am primit si eu acest sfat dar nu am acceptat oferta ca mi se marea abonamentul (Adica se punea pe langa acesta si plata telefonului ) si daca nu crezi du-te intr-un magazin de la cosmote si intereseaza-te