| deiiiu a întrebat:

Salutare, deci imi place de o fata de cam vreo 2 luni, si ei ii place de mine si as vrea sa fiu cu ea, numai ca ea nu vrea pe nimeni, pentru ca a stat cu unu timp de 2 ani si s-au despartit, si ea inca mai tine la el sad si numai are incredere in baieti, ce credeti ca as putea face? Ne vedem in fiecare zi la scoala si ne luam in brate, imi arata ca-i place de mine. Eu chiar vreau sa fiu cu ea si nu stiu cum sa fac. Oare daca as pupa-o, ce s-ar intampla!? :'(

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrutzza_7901 a răspuns:

Pupo narodule laughing doamne ce ar putea sa se intample? ia-o incet explica-i ca nu esti ca fostul! ca tii la ea.credema totul va fi okehappy :X fundita?