| Serban147 a întrebat:

Salutare din nou TPU! Imi recomandati si mie ce sa ii fac iubitei mele de ziua indragostitilor?

Răspuns Câştigător
| Daniel_Petrus_1993 a răspuns:

Cauta pe net cum se scrie,, te iubesc'' in diferite limbi.scrie fiecare pe o alta foaie sau postit[hartie cu lipici]si punele in camera ei pe perete in forma de inima.in centru poti sa lipesti o poza cu voi doi, un buchet de trandafiri [poate aranjati in forma de inima{rosii exterior, albi interior}].
poti sa ii faci cadou ceva ce isi dorea de mult.va aprecia f.mult acest gest.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce ai vrea sa-i faci? O saruti.

| Iuliiaa a răspuns:

Cumpara-i o rama in care sa pui o poza cu voi 2, fetelor le plac chestiile de genul asta, mai ales de ziua indragostitilor. si, evident, un buchet frumos de flori.

| RAY a răspuns:

Sai dai papuci ce romantic nu, e bine eu i-am dat de ziua ei papuci de 2 metri sa o vad mereu acuma e la zoo girafa

| neutrino a răspuns:

Pune-i parul pe bigudiuri. Cu siguranta ca va sti ea cum sa te recompenseze dupa un asemenea efort.

| MiruD a răspuns:

Un inel si un buchet de trandafiri!

Răspuns utilizator avertizat
| Florinaa123 a răspuns:

Pregateste (la un restaurant, sau acasa) o masa si in jur lumanari si petale de trandafiri puppy dog eyes

| diiiiiana4cka a răspuns:

O cina romantica si flori, sau o jucarie de plus, sau bijuterii, lenjerie-doar ca asta sigur daca aveti relatii! Exista multe multe chestii care adora fetele! Chiar si niste maruntisuri, dar daca sunt oferite cu ingeniozitate! Succes!