| LordCristobal a întrebat:

Salutare dragi prieteni!
Revin cu noua intrebare ca tare mi-a fost dor sa pun intrebare pe aici.
Dragi baieti/fete sa zicem ca sunteti acasa si primiti un telefon de la partener in care va spune ca va paraseste deoarece s-a indragostit de altcineva. Dupa o discutie mai lunga va spune ca totul a fost o pacaleala si a participat la un experiment social de pe TikTok si Youtube si a primit 100 in schimbul participarii.
Ce reactie ati avea fata de aceasta intamplare?
Ce i-ati spune parteneului cand ajunge acasa?

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

"Daca simti nevoia de joaca cumpara-ti o papusa", atat as spune, nu m-as juca astfel cu sentimentele celei mai importante persoane din viata mea.

8 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Si daca ii faci prietenei aceasta farsa, iar pana apuci sa-i spui ca a fost o pacaleala, ea iti spune ca de nervi, de suparare, simtind nevoia sa se razbune, s-a culcat cu Gigel de la etajul 3? Oops!

| LordCristobal explică (pentru wildthing):

Valeu,chiar asa poti afla daca te-a inselat si ea.laughing)))

suntserios
| suntserios a răspuns:

I-as spune ca mi-a tradat toata increderea cu astfel de glume... si o relatie fara incredere...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș trece întâmplarea la lecții de viață.

| Hyperion7 a răspuns:

I-aș fi zis că s-a vândut ieftin big grin

| mastadont a răspuns:

I-aș aduce aminte că publicarea de materiale cu și despre mine nu este permisă decât dacă le dau eu voie, iar creatorul acelui conținut, dacă nu dorește să fie trimis în judecată, să mă contacteze pentru a-i comunica suma pentru care sunt dispus să apar pe internet. Pe partener nu m-aș supăra, mai degrabă cred că m-ar amuza situația.

| UnulSimplu312 a răspuns:

As fi dezamagit, daca relatia e de puțin timp probabil as renunta la ea.

| nimfomana a răspuns:

Da vezi ca si eu te am inselat de 1 aprilie si nu a fost gluma laughing)) am lasat o gravida pe aia :/