| dulciana a întrebat:

Salutare dragii mei... vreau sa ii fac o surpriza placuta prietenului meu ca el in curind trebuie sa plece peste hotare, dar sincer nu mai stiu ce. E o persoana foarte atenta la tot.deci va rog tare sa-mi dati o sugestie

Răspuns Câştigător
| ynacuf a răspuns:

Dpinde de varsta prietenului tau si daca aveti si voi la dispozitie intr-o seara o casabig grin. Ai putea sa ii gatesti ceva la care sa participe si el. ceva rapid si usor, ati putea face si ceva dulce:X, si tu imbracata doar intr-un tricou mai lung si largut si fara lenjerie pe tinehee hee. Si mai vedeti voi depinde si cat de romantic e.totusi o sticla de vin (rosu) nu ar strica " un pahar in cintea voastra. Dupa care ati putea sa va luati ramas bun intr-un mod cat mai placut. Succes:*

1 răspuns:
| msonegirl a răspuns:

O cina romantica, daca ai bani, poti s-o faci la munte sau la mare...lumanari, vin rosu, petale de trandafiri.

Va fi de neuitat si sigur nu va mai pleca laughing