| Ciprian96CPY a întrebat:

Este normal ca la varsta de 21 de ani sa mai fiu inca virgin? Recunosc, nu am avut nici o relatie.

12 răspunsuri:
| AshuraElric a răspuns:

Este normal. Ma intereseaza mai mult filosofia din spate.

| Violleta2022 a răspuns:

De ce, este vreun concurs sau iti scrie in frunte si vede lumea, ca esti inca virgin?
Vezi-ti de treaba, o sa rezolvi problema intr-o zi, cu o fata care o sa-ti placa!

| Emilian65 a răspuns:

Da este normal sa fii virgina la 21 ani. Felicitari, pentru ca ti-ai pastrat virginitatea pana la varsta asta!

| vocea a răspuns:

Nu coneaza varsta conteaza sa fii tu pregatit, deci stai calm ai timp.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

Ce mai astepti. Daca ti-e rusine exista si cele pe care le platesti.
Nu esti unicul caz sunt destui ca tine. Cauta niste prieteni si fuga la femei. Nu te speria nu te mananca numai sa te protejezi

| Alicezzz a răspuns:

Este normal! Fiecare decide cu cine si cand isi incepe viata sexuala! Nu face din asta o drama! Cauta sa ai o relatie serioasa si toate vor veni de la sine!

| tickey a răspuns:

Daca nu ai avut nici o relatie...da, e normal. Ai timp de fete, nu intra in panica.

| Bishopp a răspuns:

Nu e ceva paranormal.
Este rezultatul faptelor tale.
Daca doresti o relatie, trebuie sa vorbesti cu fete. Daca esti timid trebuie sa scapi de asta.

| daywalker23 a răspuns:

O sa ai timp suficient si pentru sex...relaxeazate, nu e timpul pierdut

| Mihai985624 a răspuns:

Daca nici macar nu ai încercat sa ai o relație, atunci nu, nu cred ca este normal. Poate ești "îndrăgostit" de una care nu te vrea si te-ai blocat in asta si nu ti mai place de nici o alta fata. Nu stiu, zic si eu

| Adrenalinata a răspuns:

Mai mergi pe la biserica

| AnaMaria0u a răspuns:

Saracul de tine