| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, exista vreun procedeu de marire a penisului fara a ajunge la bisturiu sau la pastile ( am inteles ca nu au nici un efect), poate cineva sa ne spuna din experienta sa ceva?

6 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Nu.Penisul nu e un muschi, deci nu creste orice ai face.big grin Singura metoda e cea chirurgicala.Nici aia nu e o marire propriu-zisa ci doar il coboara mai jos, se dezlipeste de corp si nu prea e indicat (se poate rupe, nu il mai controlezi deloc...etc). Singura crestere reala e in grosime, introducandu-se grasime.Nici asta nu e prea indicat.Restul sunt vrajeli de luat bani...multi.

| Derye a răspuns:

Tragi de el pana se lungeste.

| stefangeles a răspuns:

Nu cred ca este ceva sa te ajute in aces caz happy trage de el pana se face lung...

| lilboutique a răspuns:

Se pare ca esti suparat pe mama natura ca nu te-a inzestrat laughingrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gasesti multe tehnici naturale de marire a penisului aici: http://tehnici-potenta.uv.ro/

| dumitrudan a răspuns:

De Phallosan ai auzit? Incearca!