| oarecare10 a întrebat:

Salutare fetelor, am o intrebare speciala pentru voi.
Cum ati prefera, iubitul să fie virgin sau nu?
Vreau cat mai multe răspunsuri cu argumente.
Va rog sa si argumentati vă mulțumesc

Răspuns Câştigător
| AdelaElena88 a răspuns:

Ba da, exista. Dar nu o sa le gasesti in cluburi, iti garantez eu( asta nu inseamna ca ele nu ies din casa sau mai stiu ce) Cunosc o multime de fete deosebite care isi pastreaza virginitatea, pentru ca au dat de baietii pe care nu ii merita si nu s-au compromis. Am o prietena care aproape 20 de ani si este virgina. Ma bucur ca sunt baieti care iau virginitatea in serios, pentru ca pana la urma consider ca este important cu cine o pierzi, atat ca fata cat si ca baiat.

4 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Aproape toate ar prefera ca tipul să fie virgin dar să se priceapă ca unul experimentat.

| AdelaElena88 a răspuns:

Eu personal cred ca e frumos ca fata sa iti pierzi virginitatea cu un baiat la fel ca ea, adica virgin. Chiar daca multi spun ca iti trebuie pe cineva mai experimentat si asa mai departe, mi se pare sincer o prostie. De parca zici ca sexul nu e ceva instinctual. Prima oara e prima oara, si nu o sa o uiti niciodata.Plus ca sunt sanse foarte mari ca baiatul sa aiba fantezii ca si tine legata de acea emotionanta"prima oara' si sa reprezinte pentru el ceva la fel de special precum tie( repet nu e neaparat garantat, probabil ca sunt si baieti care nu mai sunt virgini si inteleg o fata virgina), insa eu personal, asta este parerea mea.

| oarecare10 explică (pentru AdelaElena88):

Eu știu că așa este frumos și tocmai de aia m-am gândit să îmi păstrez virginitatea pentru o fată la fel virgină care merita dar în ziua de astăzi nu știu dacă mai găsești fete virgine ce părere ai dacă nu te superi...

| oarecare10 explică (pentru AdelaElena88):

Da exact asa consider si eu...

| AdelaElena88 a răspuns (pentru oarecare10):

Ba da, exista. Dar nu o sa le gasesti in cluburi, iti garantez eu( asta nu inseamna ca ele nu ies din casa sau mai stiu ce) Cunosc o multime de fete deosebite care isi pastreaza virginitatea, pentru ca au dat de baietii pe care nu ii merita si nu s-au compromis. Am o prietena care aproape 20 de ani si este virgina. Ma bucur ca sunt baieti care iau virginitatea in serios, pentru ca pana la urma consider ca este important cu cine o pierzi, atat ca fata cat si ca baiat.