| aly_2338 a întrebat:

Salutare fetelor...am si eu o intrebare pentru voi, marimea conteaza (ma refer la penis) sau ce conteaza la voi?

Răspuns Câştigător
| Douapunccteunics a răspuns:

Nu. Daca e iubire nu se tie cont de prea multebig grin

12 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Nu conteaza marimea, ci ceea ce are in cap, si iubirea.
Astea sunt mai importante decat marimea!

Toate cele bune!happy

| foxi a răspuns:

Marimea nu conteaza! Calitatea si modul de oferire!

| haiZI a răspuns:

Daca iti pui intrebarea asta inseamna ca o ai mica.inteligenta?,. pa

| haiZI a răspuns:

Deci sa inteleg ca am primit un stupid si nefolositor doar pentru-ca nu ti-am spus exact ce vrei sa auzi?,. hmm lasa-ma sa ma gandesc.
Ok.marimea nu conteaza, ci iubirea.
Deci prima parte era o gluma, iar intrebarea retorica: inteligenta?, facea referire la faptul ca nu conteaza marimea penisului ci ce ai in cap.Imi pare rau ca nu ai inteles.Cand o sa ajungi la varsta de 25-30 ani si o sa ai parte de experiente sexuale cu diferite tipuri de femei o sa vezi ca da conteaza.Acum ai spus-o si tu fetele de 14 ani pot sa-si dea cu parerea dar(la varsta asa nu poti vorbii de experienta sexuala). Intr-un cuplu satisfacerea reciproca e ceea care face relatia sa mearga. Fara, se ajunge la aventuri, sau partenerii sa se insele intre ei. Sper sa nu consideri postul meu o rautate ca nu asta incerc sa fac.pa pa

| Emma a răspuns:

Nu, pentru mine nu conteaza marimea si persoana cu care fac

Ma simt bine cand iubesc :X

| GuessWho_8607 a răspuns:

Am vazut raspunsul lui haiZi. Deci, sunt baiat si daca raspund asa nu inseamna ca sunt un frustrat sau ca nu sunt multumit de marime, dar eu cred ca atunci cand 2 persoane se iubesc, acest lucru nu ar trebui sa fie un impediment. Daca tu iubesti o fata si nu are un aspect "perfect", ce faci? te desparti de ea? Nu mi-ar placea sa vad raspunsuri din partea fetelor gen : Normal, conteaza! Pentru ca nici unul nu suntem perfecti si din spatele calculatorului e foarte usor sa dam verdicte. Sa nu mai spun ca sunt fete de 14 ani care-si dau cu parerea. salut

| YoungHomie a răspuns:

ăăăă nu big grin

nici nu imi sta mie mintea la asta tongue

| dEEa_8468 a răspuns:

Nu
Si totusi happy pentru mine la varsta asta nu ma satisface happy

| dEEa_8468 a răspuns:

12 am

| aly_2338 explică:

Kriss98 cati ani ai? de nu te mai satisface?

| RoCsiii a răspuns:

Conteaza cat d buna e matalaughing)

| nitzu a răspuns:

Depinde. cum stie baiatu. adica unde stie ca. l-e place fetleor... adica unde vede ca se simte mai bine fata tongue incerca sus jos in stanga in dreapta unde geme mai tare acolo da mai mult tonguehappy