| anonim_4396 a întrebat:

Salutare mai ales fetelor. Am si eu o intrebare, as vrea sa stiu daca conteaza marimea, am auzit ca nu prea conteaza... ci conteaza forma dar vreau sa fiu mai sigur

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca conteaza enorm, atat lungimea cat si grosimea lui.
Forma nu are chiar nici o importanta, ca nu o ducem la expozitie si nici nu o punem in glastra happy
Este important sa fie peste 15 cm lungime (asta fiind masura medie) si sa fie destul de groasa, ca sa poate atinge peretii vaginali, sa-i excite si sa poate produce orgasm vaginal.
Un penis foarte mic, sau unul lung si foarte subtire sunt nefolositore, pentru ca nu-s capabile anatomic, sa satisfaca vaginal o fata.

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Multumesc Mult happy

| anonim_4396 explică (pentru Violleta2022):

Esti sigura?

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Poate de 15 cm iti place tie dar nu tot ce spui este adevarat. Vaginul este ca un maț neumplut pana la penetrare. Asa ca si un penis subtire si nu de 15 cm poate face minuni.

| Andreea29042015 a răspuns (pentru darrio2007):

Intrebarea era pentru fete nu cred ca ai fost vreodată ****t, eu sunt de acord cu ea

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreea29042015):

Inseamna ca tu esti *****ă, de te pricepi.

| darrio2007 a răspuns (pentru Andreea29042015):

Oopps, tu esti tipa aia nimfomană. Scuuuze!
Inteleg acum de ce esti de acord cu ea.

| Violleta2022 a răspuns (pentru darrio2007):

Nu, nu-mi place atat de mic si nici subtire si nu cred ca poti face minuni cu asa ceva.

| darrio2007 a răspuns (pentru Violleta2022):

Daca e vorba de minuni, la cum cunosc eu femeile, niciuna nu face.

12 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

E logic ca un penis gros si mai mare creaza frectie =asta e ceva fizic, prin frecare nervi se stimuleaza =placere mare, nu e greu de inteles

| Frank51 a răspuns:

Marimea conteaza in a doua parte a vietii, cand peretii vaginali sunt mai slabi datorita varstei, activitatilor sexuale samd. Asa cum oricine stie stimularea vaginului este relativ simpla si nu necesita un penis imens(cel putin in prima perioada), iar satisfacerea este prezenta, plus de asta se pune mare accent pe alte chestii precum preludiu, etc. Asa ca din pacate nu sunt de acord cu AnaMaria.

| 90210 a răspuns:

Conteaza grosimea

| Alegeo a răspuns:

Conteaza marimea, cu siguranta dar nu e tot. Trebuie sa stii si sa o folosesti.