| Ionel25631203 a întrebat:

Salutare fratilor, am o intrebare mai mult pentru fete, cum este posibil ca o fata de 16 ani sa nu aiba sani aproape deloc? Apropo nu stiu cum sa va spun e cam jenanta fetele pot avea sani mari, mici, medii dar pot avea si pasarica mare mica medie? Nu ma judecati gresit va rog intrebam si eu asa de curiozitate va pup fratilor

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Păi doar nu crezi că sunt toate trase la xerox. laughing
Normal că există diferențe de la o persoană la alta, indiferent că e femeie sau bărbat.
Dacă nu toți bărbații au penisul de aceeași dimensiune, de ce la femei ar fi altfel?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca este foarte posibil, fiindca este slaba.
sanii cresc si se dezvolta hormonal. Fiecare fetita este diferita la fel se intampla si cu baietii.
Trebuie sa constinetizezi ca nici voi nu aveti un cuc mare, doar pentru ca ar exista un standard la cares a ajunga la o anumita, varsta, ca poti avea 20 de ani si 10 cm in chiloti, daca asta ai mostenit de la tatal tau.

| Saiko10 a răspuns:

Cum unii brbatii au pl mai mare sau mai mica. cum unii sunt mai urati sau mai frumosi asa sta treaba si cu sanii. unele le au mai mari unele absolut inexistente.

| FredericChopin a răspuns:

Sanii pot sa crasca sau poate sa isi puna SILICOANE deci in concluzie mie imi place alea cu sani mici cat mai mici blonde rele sexy daca se poate 11-14 ani

| Ionel25631203 explică:

Ma scuzi ca ma bag asa in vorba dar mie personal nu mi se pare ca Jassmina e nume de actrita porno mai de grava numele tau ma induce oarecum intr o eroare