| IQOnly a întrebat:

Va uitati dupa fete cu sanii potriviti sau v-ar placea ca fetele sa nu aiba aproape deloc sani!

Răspuns Câştigător
| DrViorel a răspuns:

Sanii potriviti, gen,, mar" sau,, perisoare" nu vreau sa par obsedat dar astia imi plac, nu sunt adeptul sanilor mari, iti spun si de ce, in timpul raportului sexual daca vrei sex da mari sa te stimuleze, dar daca vrei dragoste crede-ma nu conteaza marimea la nimic unde este iubire, poate sa fie partenera/partenerul chiar urata/urat tu o/il vezi frumoasa/frumos.Frumoasa intrebare, si directa...Succes in dragoste pe viitor!

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Mai bine intrebai: calule vreai orz? big grin big grin big grin big grin big grin big grin

| Cryssy a răspuns:

Nu conteaza atat de mult frumusetea exterioara atunci cand exista iubire. Conteaza sufletul unei persoane.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Este bine ca o tanara fata sa arate bine sa fie frumoasa dar frumusetea este trecatoare, conteaza felul ei de a fi, calitatea ei morala, bunatatea, zambetul si arta de a iubi omul pe care la ales.

| hândel a răspuns:

Iti dai seama ca vreau o fata cu sani mai mari decat ai mei.hee hee

| dean a răspuns:

Intoteauna cele care au sani mici ii vor mari si invers, eu cred ca fetele trebuie sa scape de aceste complexe si sa fie multumite de corpul lor, sa-ti dau si un raspuns la intrebare : DA, naturali!