| Frogos a întrebat:

Daca o ustura vaginul, înseamnă ca s-a dezvirginat? Menționez ca i-am bagat penisul foarte putin si i-am facut și oral, nu a curs sange nici la ea nici la mine, doar o ustura si suntem virgini amandoi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Senzatia de usturime aparuta la nivelul vulvei si a labiilor se poate produce/poate sa apara ca urmare fireasca a frecarii/masarii sau a masturbarii ''pasaricii'' pe o perioada mai indelungate si probabil si intr-un mod mai ''energic'' a intregii zone pubiene. Lipsa sangerarii poate fi considerata ca irelevanta, insa starea de virginitate atat a fetei cat si a ta a disparut in momentul in care s-a produs contactul dintre organele voastre genitale. Multa sanatatE!

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

Nu mai sunteți virgini niciunul, copile... De fapt, cam aici a murit și copilăria voastră...