| anonim_4396 a întrebat:

Salut, recent am inceput sa practic sexul oral cu prietena mea(amandoi virgini) prima data am rezistat aprox 15 minunte cu prezervativul pus, dar ieri cand mi-a facut din nou am dus maxim 3 minunte fara prezervativ, din ce cauza poate sa fie si cum sa rezolv…

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

De ce nu folositi [prezervtaivul?
va musca, va manaca sau de ce?
Pune prezervativul ca asa este normal igienic si recomandat, ca sunt secretii care se scurg din penis si fata se va satura sa-ti faca sex oral fara sa primeasca nimic si sa ramana nesatisfacuta, mai ales ca te scapi pe tine intr-un timp record.
Prezervativul nu doar portejeaza integral, dar lungeste si partida sexuala.

| iulianrebelul2452 a răspuns (pentru Violleta2022):

Cum lungește prezervativul partida sexuala?

| Violleta2022 a răspuns (pentru iulianrebelul2452):

Pai este dovedit medical ca prezervativul incetineste placerea penisului, fiindca nu s emai freaca direct cu pielea de vagin si atunci partida sexuala de vine mai placuta, mai intensa dar mai inceata, prelungeste la pana de 2 ori mai mult.

| iulianrebelul2452 a răspuns (pentru Violleta2022):

Perfect

| StratulatVictoeEugen a răspuns:

Ce ciudati! V-o dati la cioc unii altora. Ea cat rezista?

| TarFet007 a răspuns:

Mie nu imi place deloc sa o s*g cu prezervativ

| OnurSuliman00001 a răspuns:

E ceva normal.cu prezervativul simti mai putin.

| And3y33 a răspuns:

Have fun! btw... de ce ai pus-o sa iti faca oral cu prezervativ? Adica unde mai e farmecul?