| anonim_4396 a întrebat:

Imi place de o fata din oras. Acum vreo doua luni am invitat-o la un suc, dar nu a vrut sa iasa pentru ca mi-a spus ca are prieten dar ca o sa ne cunoastem. Acum din ce posteaza pe facebook, imi dau seama ca nu mai are prieten. Credeti ca mai are rost sa o invit a doua oara?

Răspuns Câştigător
| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu. Are rost sa te duci sa o vezi fata in fata, sa te combini cu prietena ei cea mai buna, sa ii oferi o tensiune texuala, sa fii atata de hot pentru ea incat sa ii zica prietenei ei ca esti cel mai tare tip si ea intr-un final sa regrete ca te-a refuzat, sa o lasi pe actuala si sa o refuzi pe fata care te-a refuzat. Eu asta as face... Dar pentru tine propun totusi sa o inviti.

3 răspunsuri:
| Staind a răspuns:

Da-i bice

| OanaAlexandra123 a răspuns:

Da, are. Poate e disponibila acum.

| Popescu_Valentin_Dimitrie_1993 a răspuns:

Poti incerca....nu ai nimic de pierdut