| GabiStory a întrebat:

Salutare, imi place de o fata...si ea ma place si am vb pe mess cu ea si dupa cateva ore de vorba a inceput cu cai place sa fie emo ca este pe interior emo ca ii place de nu stiu ce baiat din clasa ei si incepuse sa ma enerveze rau si nu stiu ce draq ma apucat sa zic daca vrea sa fie iubita mea, atunci mai zis ca se mai gandescte dar eu nu stiu ce avandmam enervat rau si m-am dus si am loat o l-am iar pe urma am intrebat-o la ce mana si unde sa ma tai si ea ales unde doare cel mai rau si pe urma cred ca s-a suparat si am esit amandoi de pe mess si am gasit ca ii place de nu stiu ca nu stiu ce se intamplase intrea ca a avut un iubit de 18 ani si acum suntem certati banuiesc dar ea tot mai vb cu mine si eu nu o bag in seama oare vrea sa fie cu mine sau nu ca deja este foarte confuz si nu stiu cum samai vormesc cu ea.
Raspundeti repede plizz, Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Stai prost cu limba romana si n-am mai spus asta niciodata,abia am reusit sa inteleg ce ai vrut sa spui si asta din comentariile primite.Tu stii deja ce vrei,ea e cam ratacita in ganduri. Daca vorbeste cu tine o face din cateva motive, poate ca te place si vrea sa vorbeasca cu tine sa vada ce fel de persoana esti, desi preferabil ar fi sa va si intalniti nu pe mess. oricine poate fi "perfect" pe mess sau pentru ea esti o persoana de incredere cu care crede ca poate vorbi oricand.Acum ca i-ai zis ca o iubesti,mi se pare ca te-ai grabit putin si ea tot vorbind cu tine,poate si ei ii place de tine, banuiesc. happy. Vorbeste cu ea la subiect, daca mai vorbesti.

3 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Taie-ți tendoanele, ca să nu mai poți scrie!big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru NoChanceForUs):

Eu cred ca le are deja taiate, altfel nu ar scrie asawinking

| LeeHyoWook a răspuns:

Doamne, Spune-i, odata si gata daca vrea sa stea cu tine sau nu. Si spune-i sa nu mai discuta despre ea ca e emo, ca te deranjeaza. Daca vrea sa stea cu tine bine daca nu, nu si gta, se baga cu tine in seama ca poate tine la tine sau vrea doar sa vbeasca cu tine.