| 1234exads a întrebat:

Salutare, intampin de ceva timp o problema destul de mare, mai exact un blocaj sexual, intampin probleme incercand sa-mi mentin erectia sau chiar sa o creez, nu stiu daca este vorba de un blocaj sexual sau altceva, am 20 de ani si fumez aproximativ 2 pachete de tigari pe zi, poate fi asta cauza? Multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fumezi din cauza supărării? Încearcă sa înlocuiești fumatul cu altceva cum ar fi ceaiul! Fumatul îți cam distruge sanatatea și te face mai predispus la nervi!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si eu fumez cam la fel si nu am asemenea problemă. Si am o varsta mult mai mare decat tine.
La tine poate fi altă cauza.

| dullcat a răspuns:

Buna.Mai intelept e sa mergi la medic.Iar intrebarea nu cred ca avea ce cauta la adolescenti daca ai 20 de ani.

| Hyperion7 a răspuns:

Probabil e din cauza psihicului