| SyN a întrebat:

Intrebare pentru Toate FETELE! cand vezi un baiat care iti place si nu vrei sa ii spui direct ca il placi... ce indicii ii dai? cum ii atragi atentia, ce faci?

Răspuns Câştigător
| ღBizarreCrazyღ a răspuns:

Pai unele fete se limiteaza la un zambet sau la o privire, iar altele pur si simplu incearca sa-i atraga atentia prin comportament, limbaj si gesturi. uneori poti sa-ti dai seama daca o fata te place atunci cand iti intorci privirea spre ea si vezi ca in secunda urmatoare ochii care in tot acest timp erau indreptati in mod "ciudat" catre tine iti evita privirea si incearca sa se uite in directia opusa. asta ar fi un semn. altul ar fi cand incearca sa fie mai mereu in preajma ta, dar totusi la o oarecare distanta, nici foarte aproape nici foarte departe, incercand sa nu fie nici agasanta dar nici prea rece fata de tine. sper sa-ti fie de folos.winking

4 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Pai il bagi in seama. Vorbesti cu el, stai cu el(dar nu devi dependentahee hee).
Pur si simplu, faci ce crezi tu ca e de cuviinta; ii spui asta; fie rogi un prieten daca n-ai tupeu. Dar cel mai bine este sa-i spui sau sa-i atragi atentia prin :comportament, ceva legat de stilul tau, naturaletea ta (fara FITEE!). ETCbatting eyelashes

| JulietteJokes a răspuns:

Ciupindul de fund lol

| SyN explică:

Sunt baiattongue dar raspunsul la aceasta intrebare din partea unei fete poate fi foarte folositoare daca nu esti sigur daca te place o anumita fatawinking

| Elisei123 a răspuns:

Super intrebare! chiar daca sunt baiat!