| Stochel a întrebat:

Salutare,intrebare pentru fete si baieti, practicati sexul oral in cuplu de ambele părți si anume sa dati limbute sau sa faceti 69 sau partenera sa va ofere un oral de vis? Răspundeți sincer si fara jena mai ales fetele

Răspuns Câştigător
| Eireann a răspuns:

Mie personal nu imi place 69 deloc. Eu ii fac oral des, ii place in special dimineata. El imi face mie dar ca preludiu pentru actul sexual.

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

N-am facut inca si nici nu planuiesc sa fac, dar mie mi s-a facut, am prins unele fete care au facut din prima zi, joac-o p-asta.

| Stochel explică (pentru Frank51):

Eeei si ce te mira daca a facut-o din prima, poate a mai făcut oral in trecut

| Frank51 a răspuns (pentru Stochel):

În prima zi de când o cunoști ma refer laughing mno nu judec, dar mi se pare prea devreme, până și sexul e devreme dacă se face în prima zi, tipul asta de fete nu îmi place, niciodată nu o să stau cu cineva atât de ușor de influențat. Dacă e vorba de o noapte merge.

| Sofer a răspuns:

E foarte fain sexul oral fscut din ambele părți.

| Crackman a răspuns:

Shaorma cu de toate