| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
Fetelor,dupa o seara romantica cu un barbat acesta va trezeste dimineata devreme si va spune in felul urmator:
,,Aoleu, trezeste-te ca trebuie sa pleci ca vine mama si imi face scandal daca ma prinde cu fete acasa"laughing)
Ce reactie ati avea fata de baiatul respectiv?

Răspuns Câştigător
| Andreea_Deea_1999_quMo a răspuns:

Depinde si de ce mama are baiatul. Semi-protectiva, protectiva, sau ultra-protectiva. Eu as intelege si as pleca numai decat. Dar nu toate fetele au acelasi mod de gandire. Unele le ia personal si zic ca ai de ales intre ea si maica-ta, altele le deranjeaza si nu zic nimic, te lasa pe tine sa deduci de ce sunt suparate.

1 răspuns:
| AdioTPU a răspuns:

Nu as face sex cu un tip la el acasă dacă locuiește cu familia și unul din ei trebuie să se întoarcă dimineața in zori...