| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
O intrebare pentru fete.
Fetelor,sa zicem ca ati aflat ca iubitul vostru va inseala si stiti foarte bine cine e cealalata persoana.
Dar cand va confruntati iubitul in legatura cu inselatul el zice in felul urmator:,, Stiu ca suna ciudat dar va iubesc pe amandoua la fel de mult si mi-ar placea sa ramaneti amandoua in viata".
Ce reactie ati avea la un asemenea raspuns?laughing)))

Răspuns Câştigător
| ANAMARIA4373873 a răspuns:

Salut! Poate nu sunt în măsură să-mi dau cu parerea dar probabil m-aș despărți de el deoarece nu s-ar fi îndrăgostit de a doua persoana dacă o iubea pe prima.De asemenea, aș tăia și toate conexiunile cu persoana respectiva deoarece acest lucru dovedește ca nu are personalitate și empatie fata de persoana care a înșelat-o.

1 răspuns:
| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Dacă o iubea pe prima, nu exista a doua.
Când iubești o persoană îți deschizi sufletul în fața acelei persoane nu a tuturor.
Un om care fuge după doi iepuri este posibil sa nu prindă nici măcar unul.
Faptul ca a înșelat este cel mai dezgustător lucru pe care îl poate face un om, deci clar nu merita sa rămâi lângă un astfel de om, cel puțin dacă ai demnitatea ta, îți știi calitățile și cu siguranță știi ca meriți pe altcineva mai bun, nu se sfârșește lumea la o singura persoana, are balta peste!