| LordCristobal a întrebat:

Salutare TPU!
Fetelor,sa zicem ca veniti acasa obosite de la servici si cand intrati in casa simtiti un miros puturos puternic in casa.
Cand il intrebati pe iubit care e treaba cu mirosul el va spune in felul urmator:,,Valeu mai iubi dar am fost la mama si am mancat niste fasole si mi-a fost lene sa ma ridic din pat si sa deschid geamul".laughing)
Fetelor, ce reactie ati avea in asemenea situatie?laughing)

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Mie mi se pare amuzant. Probabil il intreb dacă mi-a adus si mie ca sa ii tin companie. Si deschid geamul ca sa aerisesc.

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aș merge să deschid geamul.

| dullcat a răspuns:

De ce ai vrea sa fii impreuna cu un nesimtit care de lene nu se duce sa deschida fereastra, daramite sa isi ceara scuze?

| LordCristobal explică:

In mintea aia a ta de incuiat si retardat nu stii ce e aia gluma sau caterinca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte urat.

| FindMyName a răspuns:

1. Aici mi s-ar părea puțin nesimțire că nu ar fi deschis el geamul și tot eu sa îl deschid, doar că îi era lene.
2. L-aș ierta, până la urmă nu m-aș supăra de la atâta pagubă
3. Dacă tot continua stilul așa puturos și nesimțirea e peste limită, ar fi cazul sa discut.

| Alecsandru322 a răspuns:

Asta e nesimțire

| user3456789 a răspuns:

L as da afara din casa