| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
O intrebare pentru fete inspirata din fapte reale.
Sa zicem ca sunteti cu iubitul vostru noaptea in pat si va simtiti foarte bine alaturi de el.
Apoi il priviti in ochi si ii spuneti,,Te iubesc"cu toata inima.
Iubitul vostru se face ca nu aude apoi voi repetati ce atinspus adineauri apoi iubitul va raspunde in felul urmator:,,Da, si eu te apreciez pe tine".laughing)))
Ce reactie ati avea la asemenea raspuns?

Răspuns Câştigător
| Robert2526 a răspuns:

M-as ridica in picioare in pat ca si cum as vrea sa ma duc la baie si l-as calca pe OO cu toate greutatea

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nota 10 pentru intrebare, bravo

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu m-as simți prea bine

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Ori o gluma proastă, ori baiatul e fumat. happy Sincer nu am avut asemenea experiente, dar sigur m-as fi simtit foarte prost.

| Allhambra a răspuns:

Cred că mai întâi aș verifica dacă nu cumva a fumat ceva. laughing (sau poate eu, și nu mai aud corect)
Pentru că e foarte puțin probabil să ajung în pat cu cineva pe care să-l consider iubitul meu și să nu știu exact ce ar răspunde dacă îi spun "te iubesc".

| Habarnuamcenumepum a răspuns:

Da putin credite la jimmyhappy

| AmedeeaBeea a răspuns:

M-aș simți super prost și aș crede că nu mă iubește. Consider că e ceva important și nu ii spui oricui că îl iubești, ar fi trebuit să aprecieze asta((