| LordCristobal a întrebat:

Salutare la toata lumea!
O intrebare pentru fete si inspirata din fapte reale.
Sa zicem ca sunteti patul de nastere la spital si dupa ce ati nascut copilul il respinsabilizati pe sot cu actele de nastere si numele pe care trebuie sa il pună fetitei.
Insa cand sotul va da actele vedeti in dretpul numelui fetei scrie,,Verginica Vaca Grasa" si sotul motiveaza ca a pus acest nume in onoarea unui user de pe TPU.
Fetelor, ce reactie ati avea fata de aceasta situatie?laughing))))

Răspuns Câştigător
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Bravo frate nota 10 pentru întrebare impecabil

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Daca e intrebare de amuzament, atunci pune-o la categoria corecta, nu aici.

| Fatamuntilor a răspuns:

Vei rade, dar acest nume nume chiar exista
https://www.google.com/......ps?/search

Mai degraba Vergenica al nostru s-a inspirat dupa dupa acest nume.

| LordCristobal explică (pentru Fatamuntilor):

Stiam si mi- am dat seama de treaba asta.

| sammie a răspuns:

O iau ca pe o intrebare de troll

| LordCristobal explică (pentru sammie):

I-o cum vrei tu dar nu sunt troll.
E o intrebare de enterteinment.

| Karina17K a răspuns:

Îmi bag pl în Verginica și restaurantele lui cu tot și-mi expediez soțul la el