| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Ma macina de o vreme chestia asta si as dori sa vad niste pareri.
Cand fac sex cu iubita mea rezist foarte putin.
Totul este bine cand imi face cu mana sau cu gura, pot rezista mult asa, dar imediat cum intru in ea nu rezist mai mult de 30s si imi dau drumul.
Ea zice ca e ok si ca o sa fie bine, dar pe mine ma macina foarte mult chestia asta.
Am fost sa discut si cu un psiholog, dar nu a mers.
Ideea e ca inainte sa fac sex cu ea sunt foarte stresat din cauza asta, ca nu voi rezista si automat nu merge bine.
Am incercat mai multe metode pe care le-am gasit pe net, dar nu merge si nu stiu ce sa mai fac. Ea zice ca e in regula, dar tot ma macina.
Va multumes!

8 răspunsuri:
| Beleaua69 a răspuns:

Fa o laba inainte, te ajuta mult. Succes!

| StanescuLata a răspuns:

Vorbeste cu un prieten sa bage si el o fisa, poate problema e la ea!

| Violleta2022 a răspuns:

Ea te iubeste de zice ca-i ok, dar evident ca nu este odaat ce ea saraca nu apuca sa simta nimic, odata ce tu tetermini atat de rapid.
Dar tu ii faci un oral macar, sa ii provodic macar un orgasm clitoridian, daca cel vaginal nu esti inca capabil sa i-l produci?
Ar fii frumos si indicat sa o satisfaci si tu, fiindca se va satura in curand sa tot ramana nesatisfacuta si te va schimba pe alt barbat.
In ce priveste erectia precoce, are mai multe cauze, de la cea fiziologica, pana la cea de masturbare excesiva.
Totul se poate repara cu rabdare si auto-control.
Nu uita sa folosesti prezervative la sex, ca sa nu lasi fata insarcinata, maia les ca nu-ti poti controla ejacularea.

| JustStitch a răspuns:

Ce-ți face cu gura? Dami mesaj prv

| 19flo79 a răspuns:

Un pahar de vin mai taie din inhibitie...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Să te miști foarte lent.

| Emilian65 a răspuns:

Cu timpul acest fenomen va disparea. Daca ea spune ca este multumita de prestatia ta inseamna ca este fericita cand face sex cu tine.

| Marius2001Pop a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, ii fac si eu cu mana si ii place. Cand o intreb daca pot sa ii fac oral spune ca nu vrea.