| jhonnppo a întrebat:

Salutare ma numesc Jhonn, sa va zic ce am patit in urma cu 2 saptamani imi scrie o fata pe facebook ea e pe clasa a 10-a eu pe clasa a 12-a si vorbeam cu ea etc. eu stiind ca ea are iubit si normal ca avea,tot vorbeam cu ea discuti lungi la scoala vorbeam etc imi spunea ca sunt dragut si normal si eu ii faceam complimente,in seara asta ne-am luat la vorba si m-a intrebat de cine imi place evident ca momentan nu imi place de nimeni,i-am spus ca imi place o fata dar ca prietena.,si imi spune "hai spune-mi ca sunt curioasa" i-am spus ca tu esti, si mi-a spus ca a ramas surprinsa laughing). Acuma eu nu intelg un lucru din ce cauza vorbeste cu mine?laughing) Oare vrea mai mult decat o prietenie laughing?, Mai vreau sa adaug ca vineri am adus niste flori la cateva fete printre care si ei i-am dat o floare si mi-a spus o prietena pe care o cunosc de la 3 ani ca i-a spus ca "asta da baiat" bineinteles referindu-se la persoana mea, Nu pot sa spun ca o plac. dar ma atasez foarte repede de persoane si m-am atasat asa putin de ea., Voi ati trecut prin asta vreodata? Ajutati-ma dau funda pentru cel mai bun raspuns big grin

Răspuns Câştigător
| ღMikyღ a răspuns:

Daca esti dragut, normal ca te place. Uite, faptul ca cineva te place nu este un lucru rau. Asta nu inseamna ca nu isi iubeste si iubitul. Am sa te rog sa intelegi, ca ti-a zis,, asta da baiat,, pentru ca ai fost un gentelman si le-ai dat flori la fete. Foarte frumos din partea ta happy Si...nu este nimic rau sa placi si tu o persoana (ca prietena). Este ceva firesc care se intampla la toata lumea, ok? Sper ca te-am ajutat, big grin

1 răspuns:
| Alexa_Larisa_1997 a răspuns:

Pai gandeste-te bine daca vrei sa fii cu ea, intereseaza-te daca are prieten si daca are fii sigur ca va renunta la el pentru tine, nu cred ca iti va placea sa te minta insa dupa ce ai zis eu cred ca te place happy