| Marius0075 a întrebat:

Salutare ! Ma numesc Marius , prietena mea ar dori sa intretinem o relatie sexuala dar amandoi santem virgini ea ar dori sa ramana si asa s-a hotarat sa eu bag in cur . Oare cum ar fi mai bine sa o fac daca eu sunt virgin sa o introduc in fundul acesteia cu prezervativ sau fara ?

Răspuns Câştigător
| XxBlueRosexX a răspuns:

Mai bine cu prezervativ si ea sa se faca cu lotiune de corp sau ceva ulei sa alunece mai usor deoarece acolo e destul de dureros...deci trebuie sa o bagi incet daca vezi ca o doare oprestete...baftawinking

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Si Freddie Mercury a introdus in cur fara prezervativ si uite unde a ajuns...

| gazza01 a răspuns:

laughing catzi ani aveti? Vaginul de asta e facut, crede'ma! Mai bine lasa'te de sportul asta (cu bagatul in fund) laughing Dar totusi, daca vrei neaparat, foloseste prezervativ pentru ca toata lumea stie ca de la sexul in anus a aparut SIDA... Si nu vreti sa faceti aman2 vreo boala venerica, nu? Merge si cu saliva ca sa alunece... Bft! Funda?batting eyelashes

| nastydream10 a răspuns:

Deci pretena ta ti-a spus "sa mi-o bagi in cur " ciudat cuplu? :p