| Nelutzu222 a întrebat:

Salutare..., Maine seara (sambata seara) am la cineva un majorat si vor fi persoane care nu le cunosc in mare pare vor fi fete. Si poate din intamplare gasesc o fata pe placul meu cum ar trebui sa ma comport cu ia, ce ar trebui sa vorbesc cu ia sa fie totul bine, si sa nu rada a doua zi, Ma poate ajuta cineva?
Dau Funda!

Răspuns Câştigător
| InceputulUnuiSfarsit a răspuns:

Trebuie sa fii tu insuti. E important ca oamenii sa te placa pentru ceea ce esti tu nu pentru ceea ce si-ar dori ei sa fii. Daca nu te placa pentru ceea ce esti, inseamna ca nu e persoana potrivita si mergi mai departe. Fi deschis, comunicativ si ai incredere in tine. Vei reusi! kiss

6 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Important e sa nu faci acolo baza si sa te comporti Normal. Poti sa dansezi cu ea si sa vb in comun. Eventual sa obtii un mic sarut.Important e sa a Initiativa si sa fi tu. Incearca, va fi Bine.

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns:

Daca,,ia,,te place vei primi macar o ocheada sau un zambet. Nu te da grande, nu te imbraca fistichiu, nu fuma sau bea alcool.

| Nelutzu222 explică (pentru Neagu_Fanica_1980):

De numat nu fumez deloc. dar de batut alcol beau dar f putin...
multumesc si celorlati de raspunsuri, daca mai sunt doritori astept si alte raspunsuri!

| Neagu_Fanica_1980 a răspuns (pentru Nelutzu222):

Ok

| Lienerth_Tobias_1999 a răspuns:

Dacă găsesti o fată de placul tău fi tu însuți. Îndrăzneste și vorbeste cu ea. Nu vorbi lucru care nu plac fetelor. Ci doar lucru care o fac să zâmbească, lucruri drăguțe. Dacă chiar te place, este clar că ar vrea să fie cu tine.

| AlinaAlinutza1997 a răspuns:

Eu cred ca nu ar trebui sa te prefaci ceea ce nu esti. Fii tu insuti, cu siguranta totul va fi bine. In ceea ce priveste discutiile, sunt variate. Puteti vorbii despre cum va simtiti la petrecere, muzica, filme etc. Discutand cu ea, vei afla ceea ce ii place. Sper ca te-am ajutat.