| drakazor33 a întrebat:

Salut prieteni,

Saptamana trecuta am fost cu prietenul meu cel mai bun la pizza si am vorbit de niste chesti, cum ar fi:

Baietii cand merg pe strada si se intalnesc cu mai multe fete se uita la fundul lor si vorbesc intre ei uita-te la aia in rosu sau, uita-te la aia ce buna e!

Sau uitati o alta intrebare despre care am discutat:

Femeile au dorinta de sex mai mare decat barbatii?

Sincer pe mine ma excita o fata cand o vad dezbracata sau atunci cand vorbeste intr-un anumit fel.
Am observat ca majoritatea fetelor nu au acelasi sentiment cand vad un baiat in chiloti.

Fetele fac la fel? adica daca 2 fete se intalnesc cu un baiat se uita la el si vorbesc intre ele, uite ce bun e ala etc.
Am postat o astfel de intrebare pentru ca sunt foarte curios cu privire la acest subiect si din moment ce nu sunt fata, am pus aceasta intrebare mai mult pentru fete, vreau sa vad cateva pareri din partea voastra!happy

Răspuns Câştigător
| adriang95 a răspuns:

Am facut marea greseala sa merg cu 3 colege spre casa de la liceu si sa nu folosesc castile... Crede-ma, si-au dat cu parerea despre oricare baiat din centrul orasului si m-am simtit penibil si categoric in plus.
Deci DA, si fetele fac la fel (totusi e dreptul lor sa isi dea cu parerea). Mai grav este atunci cand o fata face primul pas intr-o relatie.

2 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Depinde de fata.In general, da. Fetele discuta fel si fel de chestii despre baieti dar daca sunt prinse intr-o relatie serioase, nu o sa auzi niciodata o fata spunand"ce bun e ala" sau macar sa se uite dupa cineva.happy

Trebuie sa fie si destul de matura.happy

| Rockart a răspuns:

Nu ştiu de alte fete, dar mie nu-mi place să mă holbez la oameni când merg pe stradă. Pur şi simplu îmi văd de drum... cu orice aş fi şi oriunde.