| SerafimHD a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti despre momentul in care un baiat sa zicem va atinge pe fund intentionat dar nu neaparat o palma... reactionati in functie de baiat adica daca va place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Raiiiisa a răspuns:

Bine daca este vorba de cineva cu care imi permit si el la fel isi permite, nu cred ca e o asa tragedie sa iti puna mana pe fund dar nu asa pe strada sau din astea.
Dar daca vine unu pe strada si nici nu ma conoaste si pune mana ca-l atrage fundu meu atunci nu reactionez binelaughing

9 răspunsuri:
| Feeltheflow15 a răspuns:

Reactionez oricum

| SerafimHD explică (pentru Feeltheflow15):

Oricum oricum dar in ce mod... ce faci in momentul respectiv?

| Feeltheflow15 a răspuns:

Ii dau una peste mana

| Lynna a răspuns:

Banuiesc ca i-as da o palma ( nu mi s-a intamplat asta pana acum)

| TreiSurori a răspuns:

Daca nu este iubitul meu nu are ce cauta cu mainile acolo.

| Raiiiisa a răspuns:

Daca nu il consc si pune oricine mana asa pe strada s-ar putea sa se trezeasca cu ceva.

| SerafimHD explică (pentru Raiiiisa):

Cunosc in sensul de prieten?

| Raiiiisa a răspuns (pentru SerafimHD):

Bine daca este vorba de cineva cu care imi permit si el la fel isi permite, nu cred ca e o asa tragedie sa iti puna mana pe fund dar nu asa pe strada sau din astea.
Dar daca vine unu pe strada si nici nu ma conoaste si pune mana ca-l atrage fundu meu atunci nu reactionez binelaughing

| whattt a răspuns:

Eu sunt baiat si cred ca m-ar omora iubita mea

| DeeaAndreeaEu a răspuns:

Depinde...
Iti pune mana pe fund...nu prea are ce cauta acolo, da-i una peste mana, si arunca-i o privire, incat sa-si da seama ca nu-ti place, bine-nteles daca asta nu ti-a placut, iar daca e de la baiatul de care iti placa, poate ai ceva sanse.