| anonim_4396 a întrebat:

Salutare! O mare curiozitate/dilema. Sunt singurul care e fascinat de sexting și in aceeași măsura de a fi privit de o femeie(când fac sex cu iubita sau când ma masturbez singur)?! Sextingul îl văd ca a fi cel mai intens orgasm psihic sau cel mai tare preludiu. Sunt anormal sau mai sunt și alții in aceeași situație?! M-ar interesa răspunsurile fetelor/femeilor ca sa fie cât mai relevant ce cred ele despre asta sau dacă mai exista așa oamenihappy mulțumesc! Funda

Răspuns Câştigător
| Hollyg a răspuns:

Salut! Nu stiu daca se încadrează la categoria de kink sau este o fantezie a ta, dar cu siguranța merita sa o pui in practica. Nu este nimic anormal in a avea fantezii de genul. Faza cu sexting ul e alta, un preludiu virtual sau un mod de a te elibera atunci cand partenerul sau partenera e la distanță. Ori tie iti place sa iti creezi scenarii erotice prin sexting. Si probabil ca scriind ai spune lucruri pe care in mod normal nu le-ai pune in practica si ar rămâne scenarii doar.

2 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Iar s-a spart conducta cu hormoni?

| dgprof a răspuns:

Nu e nimic anormal in a avea fantezii. Si nici in a le indeplini.